6 برند پر فروش تلویزیون در ایران

سئو کار
7 تیر 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
پر فروش ترین تلویزیون

بهترین برند تلویزیون در ایران

تلویزیون در حال حاضر به یک وسیله ضروری تبدیل شده است به گونه ای که اگر در خانه ای تلویزیون وجود نداشته باشد، انگار چیزی کم است. در ایران بعضی برندهای تولیدکننده ی این جعبه جادویی بیشتر از سایرین مقبولیت دارند و فروش شان بیشتر است. در بازار لوازم خانگی، تلویزیون های خارجی مثل سامسونگ، ال جی، و… و تلویزیون های ساخت ایران مثل TCL ، اسنوا و… تنوع بالایی را ایجاد کرده اند و حق انتخاب های زیادی برای مصرف کنندگان وجود دارد. در ادامه این مقاله زنبیل می خواهیم با پر فروش ترین برندهای تلویزیون در بازار کشورمان آشنا شویم.

 

 

6 برند پر فروش تلویزیون

سامسونگ

برند کره ای سامسونگ نه فقط در ایران بلکه در جهان، سال هاست که در لیست پرفروش ترین برندهای تلویزیون قرار دارد. سامسونگ از پنل اختصاصی QLED در تلویزیون ها استفاده می کند و با عرضه انواع تلویزیون های معمولی، هوشمند، محدب و… از سایزهای کوچک تا سایزهای بزرگ سهم بزرگی در بازار کشور را به خود اختصاص داده است. علیرغم تحریم های سال ۹۷ که سامسونگ به حضور رسمی خود در بازار ایران پایان داد اما همچنان سهم بالای خود در بازار ایران را حفظ کرده است و این ناشی از اعتماد بالای مشتریان به کیفیت محصولات سامسونگ می باشد.

 

ال جی

دیگر شرکت کره ای، ال جی علاوه بر بازارهای جهانی در ایران نیز رقابت تنگاتنگی با سامسونگ برای به دست آوردن بیشترین سهم بازار را داشته است. الجی مانند سامسونگ از فناوری های جدید به بهترین نحو استفاده می کند و پنل اختصاصی OLED را در تلویزیون ها به مشتریان ارائه می کند. ال جی تنوع سایز و مدل زیادی دارد که در کنار عرضه تلویزیون های با کیفیت ، دست مصرف کنندگان را برای انتخاب مدل مورد نظر باز می گذارد. تحریم های سال ۹۷ دامن گیر ال جی نیز شده است ولی کماکان در لیست پر فروش ترین تلویزیون ها در بازار ایران نام ال جی خودنمایی می کند.

 

سونی

بعد از دو شرکت ابرقدرت کره ای، برند ژاپنی سونی قرار دارد. ال جی پنل OLED را در اختیار سونی قرار داده است تا تلویزیون های خود را این پنل جدید تولید کند. محصولات سونی در ایران از قدیم الایام به خاطر این که ساخت کشور ژاپن هستند و این باور عمومی وجود داشت که کشور ژاپن جنس بی کیفیت تولید نمی کند، از اعتبار خاصی نزد مصرف کنندگان برخوردار بودند. این تصور در واقعیت هم رخ داد و تلویزیون های سونی با کیفیت بالای خود کاری کردند که مشتریان از خرید تلویزیون های ساخت این شرکت احساس پشیمانی نکنند.

 

 

سام الکترونیک و جی پلاس

اگر سراغ برندهای ایرانی پرفروش موجود در بازار برویم، نام سام، محصول سام سرویس (خدمات دهنده سامسونگ در ایران) و جی پلاس محصول گلدیران (خدمات دهنده ال جی در ایران) به چشم می خورد. شرکت سام سرویس خط تولید سامسونگ در ایران را که بعد از تحریم تعطیل شده بود به خط تولید سام و گلدیران به همین شکل خط تولید تعطیل شده الجی در ایران را به خط تولید جی پلاس تغییر داده است. هر دو برند سام و جی پلاس کوشیده اند تا سطح کیفی محصولات شان را ارتقا داده و قابل رقابت با برندهای پرفروش خارجی که صحبت شان شد، باشند.

 

دوو و اسنوا

گروه صنعتی انتخاب، مونتاژ محصولات دوو را در کشور انجام می دهد و در کنار آن برند ایرانی اسنوا نیز متعلق به همین گروه می باشد. انتخاب، تلاش می کند در شرایطی که تحریم عرصه را برای حضور برند های خارجی تنگ کرده است بر سر به دست آوردن سهم بیشتری از بازار با سایر برندهای داخلی رقابت داشته باشد. برای این کار شانس استفاده از تجارب مونتاژ دوو در ایران در اختیار این شرکت وجود دارد تا محصولات خود را به لحاظ کیفی بتوانند ارتقا دهند.

 

TCL و ایکس ویژن

شرکت مادیران نیز همان راهی را در پیش گرفته که رقبای بزرگ داخلی در حال طی کردن آن هستند. مادیران چند سالی است که مونتاژ محصولات TCL را در ایران شروع کرده است و در کنار آن محصولات برند ایرانی ایکس ویژن را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. اعتبار مادیران پیش از آنکه این برندها را پوشش دهد به خدمات پس از فروشی بوده که از سال های نه چندان دور برای برندهای مختلف نظیر ال جی انجام می داد و شنیدن نام مادیران به عنوان ضمانت کننده، باعث اطمینان خاطر مشتریان از خدمات پس از فروش آن می شد. TCL به عنوان یک برند بین المللی و ایکس ویژن برای مصرف داخلی، در بازار کشور به ویژه در ۳ سال اخیر بعد از تحریم ال جی و سامسونگ، توانسته اند، جایگاه مطلوبی از نظر رده فروش تلویزیون در ایران پیدا کنند.

 

خرید پر فروش ترین تلویزیون های ایرانی و خارجی

برای خرید تلویزیون، از میان برندهای پرفروش بازار بهترین کاری که می توانید انجام دهید خرید آنلاین است، در خرید آنلاین این مزیت وجود دارد که همه برندهای تلویزیون ال جی، سامسونگ، اسنوا و… را می توانید یکجا ببینید و مقایسه کنید. فروشگاه اینترنتی حبیب زاده، تنوع بالایی از همه برندهای پرفروش تلویزیون را داراست و می توانید به سرعت انواع مدل ها و برندهای تلویزیون را از نظر گذرانده و تلویزیون مناسب خود را تهیه کنید.