چه عواملی جاروشارژی دستی را از انواع جاروبرقی متمایز می کند؟

arya
10 فروردین 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
چه عواملی جاروشارژی دستی را از انواع جاروبرقی متمایز می کند؟

چه عواملی جاروشارژی دستی را از انواع جاروبرقی متمایز می کند؟

جاروبرقی از محصولاتی است که نقش بسزایی در تمیز نگه داشتن خانه و محل کار شما از گرد و غبار و آلودگی دارد. این وسیله به شما امکان می دهد تا به راحتی خاک و حتی ذرات ریز گرد و غبار را از سطح اتاق خود جمع آوری کنید و در محیطی عاری از گرد و غبار، بمانید. اگرچه انواع مختلفی از جاروبرقی در بازار وجود دارد، اما مردم بیشتر مدل های دستی را ترجیح می دهند. این گونه جاروبرقی های دستی (اصطلاحا جاروشارژی دستی) از نظر اندازه کوچک، جمع و جور، قابل حمل و سبک هستند. می توان از آنها برای تمیز نگه داشتن خانه و یا دفتر کار و بدون گرد و غبار استفاده کرد.

بنابراین، شما می توانید روش سنتی نظافت را کنار بگذارید و از یک جاروشارژی دستی استفاده کنید. با این حال لازم است، قبل از تصمیم گیری نهایی، قیمت، ویژگی ها و مارک های جاروبرقی موجود در بازار را بررسی کنید.

جارو شارژی دستی

جاروبرقی دستی چیست؟

جاروبرقی یا جاروشارژی دستی، یک جاروبرقی کوچک، قابل حمل و سبک است که برای تمیز کردن در حین حرکت مناسب است. می توان آن را در یک دست نگه داشت.

جاروشارژی دستی در طرح های مختلف موجود می باشد و برخی با سیم و برخی بی سیم هستند. بعضی جاروشارژی های دستی دارای یک برس چرخان و برخی بدون آن هستند.

گاهی اوقات جاروشارژی های دستی با مدل ایستاده استفاده می شود. این نوع از جاروبرقی ها، برای تمیز کردن مناطق تنگ که خیلی کوچک هستند یا دسترسی به آنها خیلی سخت است مانند فضای داخلی ماشین، میزها، پله ها و گوشه ها استفاده می شود.

جاروشارژی دستی برای تمیز کردن خرده ها و ریخت و پاش ها، خلاص شدن از شر کثیفی های ریز مانند مو از روی اثاث یا لوازم داخلی و تمیز کردن بعد از کودکان و حیوانات خانگی خوب است. این دستگاه، نسبت به مدل های دیگر ارزان تر است. به طور کلی طراحی فشرده، وزن سبک و حمل آسان جاروشارژی دستی، این وسیله را برای نظافت روزانه ایده آل می سازد.

موارد استفاده از جاروبرقی های دستی

1.جمع کردن موهای زائد حیوان خانگی

جاروبرقی های حجیم برای تمیز کردن کف های چوبی ایده آل هستند. با این حال، تمیز کردن موهای زائد حیوان خانگی با استفاده از جاروبرقی های حجیم دشوار است. اینجاست که یک جاروشارژی قابل حمل برای خانه می تواند کمک بزرگی باشد. جاروشارژی دستی به راحتی می تواند به گوشه های دشوار و صعب العبور برسد و در نتیجه احتمال آسم و آلرژی را کاهش می دهد.

2.تازه سازی اثاث یا لوازم داخلی، بالش و فرش

روش های سنتی تمیز کردن تودوزی و اثاث یا لوازم آلرژی زا و گرد و غبار را از بین نمی برند. یک جاروشارژی دستی می تواند به راحتی مواد حساسیت زا، موهای حیوانات خانگی و کنه های گرد و غبار را از روی بالش، فرش و اثاث یا لوازم داخلی تمیز کند. جاروشارژی دستی، باعث درخشندگی تخت و روکش می شود و بوی بد آنها را از بین می برد.

3.تمیز کردن ماشین

جاروشارژی های دستی، برای تمیز کردن اتومبیل شما ایده آل هستند. کابین خودرو دارای تعداد زیادی باکتری، کنه گرد و غبار و ویروس است که می تواند منجر به مشکلات سلامتی شود. به همین دلیل، جاروشارژی دستی برای تمیز کردن کابین خودرو ضروری می باشد. یک جاروشارژی قابل حمل برای خانه و ماشین، تمیز کردن صندلی ها و فرش های کابین خودرو را به راحتی انجام می دهد.

4.کاهش آلرژن های داخلی

طاقچه‌ها، سرپوش‌های صفحه‌های بیرونی و شیشه‌های پنجره مواد حساسیت‌زای زیادی را در خود جمع می‌کنند. جاروشارژی منظم به از بین بردن آلرژن ها، از این مکان های صعب العبور کمک می کند. یک جاروشارژی دستی به شما کمک می کند به مکان های صعب العبور برسید و مواد حساسیت زا را از بین ببرید.